Kontaktujte nás

Nakúpte u nás

O nás

Alfa Medical Team pôsobí na slovenskom trhu od roku 2013 a je jednotkou v outsourcingu vo farmácii na slovenskom trhu.

Zastupujeme najmä zahraničných výrobcov a dovozcov liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok a materiálu ale i veterinárnych prípravkov a krmív.

Každý deň sa snažíme dotiahnuť outsourcing vo farmácií k dokonalosti. Našim zákazníkom poskytujeme profesionálny servis pri podpore predaja ich produktov ale i množstvo ďalších služieb.

Pomôžeme vám s

História

Zakladateľ spoločnosti Marek Knapík sa už viac ako 20 rokov venuje vývoju farmaceutických produktov a spolupracuje so zahraničnými firmami.

Vznik Alfa Medical Team bol tak iniciovaný výzvou niekoľkých zahraničných partnerov, ktorí sa chceli etablovať aj na slovenskom a českom trhu a hľadali spoľahlivého partnera pre tento krok.

Títo partneri sa stali aj prvými zákazníkmi spoločnosti a s mnohými z nich pracuje Alfa Medical Team dodnes. Sídlom spoločnosti je od jej vzniku Trnava.

Misia a hodnoty

Chceme robiť výkonný ale zároveň transparentný a férový business. Riadime sa pritom princípom win-win. Máme radi pracovné vzťahy, kde sa obe strany usilujú o vzájomný prospech, tak aby uspokojili svoje potreby a kde nachádzajú spoločné zmysluplné riešenia.

Výsledkom je uspokojenie potrieb všetkých strán, často so synergickým efektom. Takáto spolupráca prináša dlouhodobé vztahy, nielen pracovné ale často i priateľské a aj veľkú dávku človečiny. Toto máme na našej práci veľmi radi.

Sme členom České a slovenské asociace pro speciální potraviny.

Asociácia reprezentuje záujmy výrobcov a dovozcov výživových doplnkov a špeciálnych potravín na národnej a medzinárodnej úrovni. Jej členovia sa zaväzujú dodržiavať etický kódex pre predaj a marketing, ktorý ide nad rámec platnej legislatívy v ČR a v SR.

Alfa Medical Team v číslach

rokov na trhu
0
interných zamestnancov
0
zorganizovaných / absolvovaných eventov
0 +

Spoznajte náš tím

Marek Knapík

konateľ

Dlhé roky sa venuje vývoju a výrobe farmaceutických produktov.

Martina Kristiánová

CEO

Má bohaté skúsenosti s riadením obchodu, marketingu a vedením ľudí

Rostislav Fišer

konateľ

Má dlhoročné skúsenosti s vedením farmaceutických obchodných teamov

Referencie

Spoluprácu s Alfa Medical Team hodnotíme veľmi pozitívne a ceníme si spoľahlivosť a korektnosť partnera.

Na základe dlhoročnej spolupráce vyzdvihujeme kreatívny prístup spoločnosti v prezentácii produktov a to na seminároch organizovaných pre farmaceutov a laborantov, v samotnej participácii pri vzdelávaní odbornej verejnosti a tiež v ATL a BTL komunikácii prostredníctvom našej spoločnosti.

Inšpiráciou pre nás je profesionalita v marketingu ako aj inovatívne marketingové projekty ako Fit nie len v práci či lekáreň pod vlastnou značkou, do ktorých sa spoločnosť s nadšením púšťa.

Ing. Zlatica Látečková

vedúca oddelenia marketingu, MED-ART, spol. s.r.o.

Spoluprácu s Alfa Medical Team, s.r.o. považujeme za profesionálnu a prínosnú.

Orientácia spoločnosti Alfa Medical Team, s.r.o. na dosiahnutie spoločných cieľov sa ukázala ako najlepší spôsob vytvorenia dlhodobého a stabilného partnerstva, ktorého výsledkom je spokojný zákazník.

Ing. Stanislav Pitoňák

E-commerce manažér, Vaša lekáreň, Družstvo

Váš farmaceutický partner