Váš farmaceutický partner

Posted on by

Alfa Medical Team sa špecializuje na komplexnú podporu produktov a upevňovanie pozície partnerských firiem na slovenskom a českom farmaceutickom trhu.

Aktívny predaj, podporu predaja v lekárňach ako i komunikáciu priamo s lekármi zabezpečujeme prostredníctvom nášho medicínskeho tímu a farmaceutických reprezentantov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a profesionálny prístup pri predaji produktov v lekárňach a medicínskom marketingu. Reprezentanti sú v každodennom kontakte s regionálnym manažérom a manažérom zabezpečujúcim starostlivosť o lekárenských distribútorov a reťazce.

Ponúkame Vám outsourcing predaja produktov do lekární a marketingovú podporu na slovenskom, ale aj na českom  trhu, kde pôsobíme pod názvom A1 Team CZ. V krátkej budúcnosti rozšírime svoje pôsobenie na maďarský trh.

Mimoriadnu pozornosť venujeme individuálnemu prístupu. Podmienky spolupráce prispôsobíme Vašim potrebám tak, aby sa stali základom plnohodnotného dlhodobého partnerstva.

Kladieme veľký dôraz na profesionalitu našich obchodných zástupcov. Svojim partnerom poskytujeme nielen profesionálny servis pri predaji produktov ale i množstvo doplňujúcich služieb. Pomôžeme Vám s:

  • vstupom na slovenský farmaceutický trh,
  • registráciou Vašich produktov,
  • notifikáciou Vašich produktov,
  • zalistovaním Vašich produktov u distribútorov.

Preneste na nás zodpovednosť za Váš obchod, využite naše know-how, šetrite svoj čas a náklady. Kontaktujte nás a osobne sa zoznámte so službami, ktoré ponúkame.

Kvalitný outsourcing predaja Vašich produktov v lekárňach – to je naša práca pre Vás.