Obsadzujeme pracovnú pozíciu:

Medicínsky reprezentant

Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:

– pravidelné návštevy lekární, lekárov a zdravotníckych zariadení s cieľom zabezpečenia plánovaného obratu a vizibility produktov vo zverenom regióne
– prezentácia zvereného portfólia a klinických štúdií
– prijímanie objednávok a ich procesovanie

– zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov
– účasť a prezentácia výrobkov na seminároch a konferenciách
– pravidelná analýza a reporting
– sledovanie vývoja na trhu, konkurencie a aktuálnych trendov

– budovanie a udržiavanie databáz lekární, lekárov a zdravotníckych zariadení

Zamestnanecké výhody, benefity:

– zaujímavá práca, perspektívne zamestnanie
– možnosť osobného a profesionálneho rastu
– možnosť sebarealizácie
– zaujímavé platové podmienky zodpovedajúce danej pozícii
– služobný automobil a ďalšie technické prostriedky

– 6 týždňov dovolenky ročne

Požiadavky na zamestnanca:

Uprednostňovaná úroveň vzdelania:

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
  • Microsoft PowerPoint – pokročilý
  • Internet (e-mail, www) – pokročilý

Vodičský preukaz skupiny B

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

– schopnosť komunikácie na odbornej úrovni
– profesionálny prístup
– samostatnosť, spoľahlivosť, ambicióznosť
– schopnosť orientácie na priority a cieľ
– ochota pracovať s vysokým nasadením, zvládanie stresových situácií
– prezentačné a obchodnícke zručnosti, komunikatívnosť, flexibilita
– vynikajúce prezentačné a organizačné schopnosti
– ochota vzdelávať sa a chuť neustále na sebe pracovať
– výsledkami podložená schopnosť dosiahnuť stanovené predajné ciele

V prípade, že máte záujem pracovať na danej pozícii, pošlite nám svoj životopis na info@alfamedicalteam.com

Vybraných uchádzačov budeme pozývať na osobný pohovor.