Kontaktujte nás

Nakúpte u nás

Outsourcing predaja

Outsourcingom predaja získate kvalifikovaných a profesionálne školených farmaceutických obchodných reprezentantov, ktorí vás budú na trhu efektívne zastupovať a významne šetria váš čas a náklady.

Ponúkame Vám odbornosť, kvalitu, ústretový prístup a rýchly efekt našej činnosti na Vašich obchodných výsledkoch.

Všetci členovia nášho obchodného tímu sa dlhodobo pohybujú v oblasti farmaceutických produktov a majú bohaté skúsenosti. Sú pravidelne školení na obchodné a marketingové zručnosti a profesionálne riadení, aby mohli plnohodnotne uspokojovať potreby našich partnerov.

Obchodný tím pracuje so systémom eOrdering spoločnosti PharmINFO, ktorý zabezpečuje vysokú efektivitu pri vykrývaní transferových objednávok. Spolupracujeme so všetkými významnými distribútormi na trhu.

Využite naše bohaté skúsenosti s priamym predajom farmaceutických produktov v lekárňach a v lekárenských reťazcoch. Napriek vysoko nasýtenému farmaceutickému trhu sme vďaka profesionálne odvedeným službám dlhodobo úspešní.

Medicínsky marketing

Podpora predaja v lekárňach a komunikácia s lekármi sú často spojenými nádobami, jedno bez druhého nefunguje.

Veterinárne produkty

Spolupracujeme s veterinármi, zabezpečujeme distribúciu veterinárnych prípravkov a zdravotníckeho materiálu do veterinárnych ambulancií.

Alternatívne predajné kanály

Hľadáme alternatívne predajné a marketingové kanály v závislosti od potrieb konkrétneho produktu.