Outsourcing predaja do lekární

Posted on by

Outsourcingom predaja získate kvalifikovaných a profesionálne školených farmaceutických obchodných reprezentantov, ktorí Vás budú na trhu efektívne zastupovať a významným spôsobom ušetria Váš čas a náklady.

Všetci členovia nášho obchodného tímu sa dlhodobo pohybujú v oblasti farmaceutických produktov a majú nemalé skúsenosti s podporou na tomto trhu. Sú pravidelne školení na obchodné a marketingové zručnosti, aby mohli plnohodnotne uspokojovať potreby našich partnerov.

Ponúkame Vám odbornosť, kvalitu, ústretový prístup a rýchly efekt našej činnosti na Vašich obchodných výsledkoch.

Transferové objednávky vytvorené našim obchodným tímom sa realizujú elektronickou fransferovou objednávkou prípadne ich spracúva asistent a vykrývajú sa cez požadovaného distribútora. Spolupracujeme so všetkými významnými distribútormi v Slovenskej aj v Českej republike.

Ponúkame Vám možnosť využiť naše bohaté skúsenosti s priamym predajom farmaceutických produktov a produktových radov v lekárňach a lekárenských reťazcoch. V spojení s dobrou prezentáciou sa nám napriek vysoko nasýtenému farmaceutickému trhu darí efektívne ovplyvňovať cieľové skupiny a produkty úspešne predávať. Taktiež Vám ponúkame zavádzanie a skúšobný predaj Vašich produktových noviniek.

Komunikácia s lekármi

Podpora v lekárňach na zviditeľnenie farmaceutických produktov a komunikácia priamo s lekármi sú pre nás samozrejmosťou.

Veterina

Spolupracujeme s veterinármi, zabezpečujeme distribúciu veterinárnych prípravkov a zdravotníckeho materiálu do veterinárnych ambulancií.

Alternatívne predajné kanály

Hľadáme alternatívne predajné kanály v závislosti od potrieb konkrétneho produktu.