Vitella TREOX 15 ml – regeneračný gél s dezinfekčnými vlastnosťami

11,05 

Vitella Treox je gél s dezinfekčnými vlastnosťami, ktorý zbavuje kožu nežiaducich mikroorganizmov a podporuje regeneráciu podráždenej kože.

Popis

Obsahuje tri účinné látky :

  • Ozonizovaný olivový olej je patentovanou formou oxidácie olivového oleja, ktorá má protizápalové, antibakteriálne a antimykotické vlastnosti. Vďaka nasýteniu ozónom má veľmi silné dezinfekčné vlastnosti.Zároveň tlmí začervenanie kože a svrbenie a podporuje obnovu buniek kože.
  • Hyaluronát sodný podporuje regeneráciu kožných buniek a tkaniva. Je dobre známy tiež pre svoje výrazné hydratačné vlastnosti. Zvláčňuje kožu, obnovuje jej pružnosť a schopnosť zadržiavať v sebe vodu.
  • Vitamín E ako antioxidant chráni kožu pred pôsobením voľných radikálov. Spolu s kyselinou olejovou slúži ako stabilizačný faktor ozónu v prípravku.

Použitie : Aplikujte na postihnuté oblasti kože 2–3krát denne. Používajte maximálne 3–4 týždne. Pokiaľ problém ustúpi, ukončite použitie prípravku skôr. Gél je možné použiť aj v prípade potreby dezinfekcie rúk alebo iných častí tela.

Balenie : 15 ml

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,2 kg