fbpx

Vitella Clerex – nevysušujúci hydroalkoholový čistiaci gél

8,21 

Vitella Clerex je moderný hydroalkoholový čistiaci gél vyvinutý v spolupráci s dermatológmi., ktorý pokožku rúk nevysušuje. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu a patentovanej formule OzoilE® je účinný proti vírusom i baktériám a zároveň zanecháva ruky hydratované.

Popis

Vitella Clerex gél je vhodný pre všetkých, ktorí chcú udržiavať svoje ruky hygienicky čisté a zároveň hydratované.

Receptúra obsahuje ozonizovaný olivový olej, vitamín E, etyl alkohol a ozonizovanú vodu. Táto kombinácia účinných látok zaisťuje antiseptické účinky, ale zároveň zachováva kožu hydratovanú.

  • Etylalkohol má antiseptické účinky a je schopný zničiť až 99 % baktérií a škodlivých organizmov.
  • Ozonizovaný olej je unikátnou patentovanou formou olivového oleja, ktorá má antibakteriálne a antifungálne účinky. Zároveň uchováva hydrolipidovú vrstvu kože a tým ju zanecháva hydratovanú.
  • Vitamín E má antioxidatívne účinky a chráni kožu pred voľnými radikálmi. Spolu s kyselinou olejovou funguje ako stabilizátor ozónu v tejto unikátnej formule.
  • Ozonizovaná voda má antibakteriálne a antifungálne účinky. Gél neobsahuje parabény, parfém ani konzervačné látky.

Použitie: Gél aplikujte na suché ruky a votrite ho i medzi prsty. Masírujte až do úplného zaschnutia. Ruky potom neoplachujte ani neotierajte.

Účinné látky: Etylalkohol (etanol), ozonizovaná voda, ozonizovaný olivový olej, vitamín E.

Zloženie : Alkohol denaturovaný, ozonizovaná voda, ozonizovaný olivový olej, vitamín E, trietanolamín, karbomér 940, akryláty / C10-30 alkylakrylátový krížový polymér, chlórnan sodný, fenoxyetanol, etylhexylglycerín.

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Pred použitím u dojčiat alebo malých detí vám odporúčame oboznámiť vášho lekára so zložením prípravku a konzultovať s ním vhodnosť jeho aplikácie.

Menu