fbpx

Spirularin PENA 10% Urea – pre veľmi suchú pokožku

14,70 

Spirularin pena 10% UREA – intenzívna starostlivosť s aktívnym ochranným extraktom z riasy určená pre veľmi suchú pokožku.

Popis

Spirularin pena patrí pod produktový rad SPIRULARIN, ktorý obsahuje extrakt aktívnych látok z vybraných druhov rias rodu Spirulina. Aktívna látka Spiralin má veľmi silný antibiotický a antivirotický účinok, zároveň napomáha k regenerácii poškodených buniek pokožky alebo nechtov a k stabilizácii ochrannej bariéry pokožky. Účinná je najmä u problematickej pokožky pacientov s diabetes alebo u starších pacientov. Produkty z produktového radu SPIRULARIN boli ocenené Nemeckou dermatologickou spoločnosťou ako najlepší produkt roku 2013.

Spôsob použitia: Penu aplikujte na pokožku 2x denne. Vhodné najmä na veľmi suchú, citlivú alebo atopickú pokožku. V prípade, že ste diabetik alebo máte zlé prekrvenie pokožky, konzultujte použitie s lekárom.

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte v prípade precitlivenosti na niektorú zložku produktu.
Tlaková nádoba. Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a teplotám nad 50°C. Po spotrebovaní sa nesnažte nádobu otvoriť alebo spáliť. Sprej sa nesmie aplikovať do ohňa alebo na rozpálené plochy. Pri aplikácii nefajčite. Aplikujte v dobre vetranej miestnosti. 6% obsahu nádoby sú horľavé látky.

Balenie: 125 ml

Menu