Kloubní výživa dvojitá sila s kolagénom

11,60 

Výživový doplnok s obsahom kolagénu NC II, hydrolyzovaného kolagénu typ I a vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí. Kolagénové kocky s jahodovou príchuťou.

Popis

Kloubní výživa dvojitá sila je výživový doplnok novej generácie s jahodovou príchuťou určený na dlhodobú starostlivosť o vaše kĺby. Je vhodný pri kĺbnych problémoch vo všetkých lokalizáciách: kolenné kĺby, bedrové kĺby, drobné kĺby rúk, kĺby chrbtice atď.

Kloubní výživa dvojitá sila obsahuje kolagénové kocky s príjemnou jahodovou príchuťou. Kocku je možné v ústach rozkúsať bez zapitia. Je tak zaručené oveľa rýchlejšie vstrebávanie aktívnych látok a naviac tento spôsob podania je veľmi šetrný k žalúdku, čo je dôležité najmä pri dlhodobom podávaní až niekoľko mesiacov. Kocku môžete užiť tiež kedykoľvek a kdekoľvek, bez potreby mať k dispozícii tekutinu na zapitie klasickej tablety alebo kapsle.Užívajte pravidelne 1 kocku denne kedykoľvek počas dňa po dobu minimálne dvoch mesiacov. Pre dosiahnutie optimálneho efektu je vhodné prípravok užívať nepretržite.

Balenie: 60 kolagénových kociek – kúra na 2 mesiace