HLAVOHOJ – prírodný recept na bolesť hlavy a duševnú pohodu

1,73 

Balenie : 20 x 3 g (60 g)

Popis

Trpíte často bolesťami hlavy alebo migrénou? Ak áno, pravdepodobne siahate automaticky po liekoch, ktoré, ak sa užívajú často, nepriaznivo pôsobia na pečeň aj žalúdok. Vyskúšajte preto radšej riešenie z prírodnej lekárne.

Bylinná zmes slovenského výrobcu HERBEX obsahuje koreň valeriány lekárskej, ktorá prispieva k duševnej pohode v prípade napätia a stresu. Medovka lekárska pomáha znížiť napätosť a podráždenosť a prispieva ku kvalitnejšiemu spánku. Bylinná zmes obsahuje tiež mätu piepornú (pre optimálnu relaxáciu) ,materinu dúšku, zlatobyľ obyčajnú, chmeľ obyčajný a betoniku lekársku.Valeriána lekárska

Zloženie : Medovka lekárska (vňať), Valeriána lekárska (koreň), Mäta pieporná (vňať), Materina dúška (vňať), Zlatobyľ obyčajná (vňať), Chmeľ obyčajný (šišky), Betonika lekárska (vňať).

Hmotnosť obsahu:  60 g (20 záparových vreciek po 3 g)

Návod na prípravu: 1 záparové vrecko zalejeme 0,5 l vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.

Dávkovanie: 1 – 2 x denne 1 vrecko.

Upozornenia:  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte na suchom mieste a mimo dosah malých detí.

Menu