fbpx

HLAVOHOJ – prírodný recept na bolesť hlavy a duševnú pohodu

1,81 

Bylinná zmes slovenského výrobcu HERBEX obsahuje koreň valeriány lekárskej, ktorá prispieva k duševnej pohode v prípade napätia a stresu. Medovka lekárska pomáha znížiť napätosť a podráždenosť a prispieva ku kvalitnejšiemu spánku. Bylinná zmes obsahuje tiež mätu piepornú (pre optimálnu relaxáciu) ,materinu dúšku, zlatobyľ obyčajnú, chmeľ obyčajný a betoniku lekársku.

Popis

Trpíte často bolesťami hlavy alebo migrénou? Ak áno, pravdepodobne siahate automaticky po liekoch, ktoré, ak sa užívajú často, nepriaznivo pôsobia na pečeň aj žalúdok. Vyskúšajte preto radšej riešenie z prírodnej lekárne.

Zloženie : Medovka lekárska (vňať), Valeriána lekárska (koreň), Mäta pieporná (vňať), Materina dúška (vňať), Zlatobyľ obyčajná (vňať), Chmeľ obyčajný (šišky), Betonika lekárska (vňať). Valeriána lekárska

Hmotnosť obsahu:  60 g (20 záparových vreciek po 3 g)

Návod na prípravu: 1 záparové vrecko zalejeme 0,5 l vriacej vody a necháme 10 minút vylúhovať.

Dávkovanie: 1 – 2 x denne 1 vrecko.

Upozornenia:  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Uskladňujte na suchom mieste a mimo dosah malých detí.

Balenie : 20 x 3 g (60 g)

Menu