fbpx

EPAplus NATURAL – rybí olej s vitamínmi D, E a provitamínom A

5,50 

Výživový doplnok EPAplus NATURAL je vyrobený zo zmesi kvalitného rastlinného oleja a zvýšeného podielu oleja z morských rýb. Zmes obsahuje vitamín D (cholekalciferol), je doplnená o provitamín A (beta karotén) a vitamín E (DL- α -tokoferyl-acetát). Základnou zložkou prípravku sú nenasýtené mastné kyseliny.

Nie je na sklade

Popis

Pri dennom príjme najmenej 200 mg DHA (obsiahnuté v 1,5 polievkovej lyžici výrobku) navyše k odporúčanej dennej dávke príjmu omega-3 mastných kyselín u dospelých, t.j.: 250 mg DHA a EPA, prispieva k normálnemu vývoju mozgu a očí plodu v tele matky a dojčiat vyživovaných materským mliekom.

Priaznivého účinku na udržanie normálnej činnosti mozgu a zraku možno dosiahnuť pri dennom príjme 250 mg DHA a k normálnej činnosti srdca pri dennom príjme 250 mg EPA a DHA (t.j. cca 1 polievková lyžica tohto výrobku).

Nutričná hodnota v 10 g (1 polievková lyžica):
Omega-3 mastné kyseliny 1 250 – 1 395 mg
z nich:
EPA                                               270 mg
DHA                                              180 mg
Provitamín A (betakarotén)               1,5 g
Vitamín D                                       5,0 μg
Vitamín E                                     15,0 mg

Dávkovanie: Dospelí 1-2 polievkové lyžice denne (t.j. 10-20 g), deti od 3 rokov 1-2 kávové lyžičky denne (t.j. 5-10 g). Jedna fľaša obsahuje až 48 denných dávok. Odporúča sa užívať dlhodobo. Možno užívať priamo alebo použiť pri príprave pokrmov studenej kuchyne, šalátových zálievok, majonéz a pod. Nesmie byť vystavený pôsobeniu vyšších teplôt, preto nie je vhodný na vyprážanie.

Upozornenie: Nie je určený pre deti do 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte v chlade a tme, pri teplote do 25 °C. Po každom použití uzatvorte fľašku, uložte v chlade a spotrebujte do 2 mesiacov od otvorenia.

Balenie : 220 g

Menu