fbpx

Dida – pre zdravé trávenie a proti nadúvaniu a kvasinkovým infekciám

16,20 28,50 

Dida je výživový doplnok, ktorý prináša úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáha chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu.
Zrušiť výber
Katalógové číslo: - Kategórie: , Značka:

Popis

DidaTM je prírodný produkt, ktorý napomáha pri znižovaní tvorby plynov v gastrointestinálnom trakte. Jedinečná receptúra bioaktívnych živín, extraktov z bylín a olejov z korenín prispieva k udržaniu správnej funkcie tráviaceho traktu a normálneho stavu slizníc. Bylinný komplex obsahuje oleje zo škorice, feniklu  a mäty, ktoré v kombinácii s extraktami z tymiánu a cesnaku s antimikrobiálnym účinkom, prinášajú úľavu pri problémoch spôsobených nafukovaním a plynatosťou a zároveň pomáhajú chrániť a udržiavať prirodzenú mikrobiologickú rovnováhu tráviaceho traktu. Niacín prispieva k udržaniu normálneho stavu sliznice tráviaceho traktu.

Dida pôsobí nielen proti plesniam a hubám v tráviacom trakte, ale pomáha tiež eliminovať riziko vzniku kvasinkových infekcií.

Aktívne látky : extrakt z oregana (Origanum vulgare L.), olivový extrakt (Olea europaea L.), extrakt z nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis L.), extrakt z tymiánu (Thymus vulgaris L.), extrakt z kardamónu (Elettaria cardamomum L.), extrakt z klinčeka (Eugenia caryophyllus L.), extrakt z cesnaku (Allium sativum L.),  vitamín B3 (niacín), škoricový olej (Cinnamomum zeylanicum J. Presl.),  olej  z mäty piepornej (Mentha x piperita L.), feniklový olej (Foeniculum vulgare Mill.).

ODPORÚČANÁ DENNÁ DÁVKA, UPOZORNENIA:

Užívajte 1 tabletu 3x denne s pohárom vody počas jedla po dobu 30 dní. Potom 2 tablety denne s pohárom vody počas jedla. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzutovať s lekárom. Nie je určené pre deti. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

  • Dida™ neobsahuje lepok
  • Dida™ neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu

Ďalšie informácie

Balenie

60 tabliet, 120 tabliet

Menu