Darčeková kazeta plná lahodných čajov HERBEX

19,90 

Darčeková kazeta od značky HERBEX obsahuje 6 druhov čajov po 10 kusov, pričom každé čajové vrecko je v samostatnom hygienickom balení.

Nie je na sklade

Popis

Ráno či večer, teplý na zohriatie alebo studený pre osvieženie. Čaj je jednoducho nápoj, ktorý prináša každodenné potešenie ľuďom v akomkoľvek veku.
Darčeková kazeta od značky HERBEX obsahuje 6 druhov čajov po 10 kusov, pričom každé čajové vrecko je v samostatnom hygienickom balení.

  • Lapacho – s rooibosom, škoricou a klinčekmi, je lahodný čaj, ktorý nielen skvele chutí, ale navyše aj posilňuje obranyschopnosť organizmu. Rooibos obsahuje antioxidanty a vitamíny C a E, ktoré ničia škodlivé voľné radikály v tele. Škorica a klinčeky dodávajú čaju príjemnú chuť i vôňu.
  • Ovocný čaj s príchuťou malina – osviežujúci čaj s obsahom sušeného ovocia (malina, jahoda, jablko a ríbezľa), ktorý ocenia nielen deti, ale i dospelí.
  • Zázvorový čaj Mojito s mätou a vôňou limetky – mäta podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k celkovému uvoľneniu a k ukľudneniu dýchacích ciest a orgánov.
  • Zázvorový čaj Mojito – s mätou a vôňou limetky. Mäta podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, prispieva k celkovému uvoľneniu a k ukľudneniu dýchacích ciest a orgánov.
  • Bio kurkumový – kurkuma podporuje normálnu funkciu dýchacieho a kardiovaskulárneho systému a napomáha k normálnej funkcii trávenia, rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, echinacea podporuje normálnu činnosť dýchacieho systému.
  • Premium Hrdlo a krk – tymián, aníz, eukalyptus a divozel pôsobia upokojujúco a utišujúco na hrdlo, hltan a hlasivky.
  • Premium Večerný čaj – medovka, mäta a chmeľ pôsobia relaxačne a upokojujúco. Jazmín má upokojujúco pôsobiacu vôňu, využíva sa pri depresii, nervovom vyčerpaní a v stresových podmienkach. Používa sa tiež na vyvolanie pocitu optimizmu, sebavedomia a eufórie.

Kazeta : 6 druhov čajov, každý po 10 ks (spolu 60 ks čajových vrecúšok po 2 g)

Ďalšie informácie

Hmotnosť 0,5 kg