fbpx

Allegra DRINK – nápoj pre dobrú náladu s príchuťou pomaranč

13,30 

Výživový doplnok Allegra DRINK s pomarančovou príchuťou je určený na zlepšenie nálady, podporu psychického zdravia a tým aj k celkovému zlepšeniu imunity.

Popis

Allegra DRINK vďaka zlepšeniu psychického zdravia tiež podporuje zvýšenie imunity.
Psychika a imunita sú totiž vzájomne prepojené viac, než si myslíme. Dlhotrvajúce negatívne emócie priamo ovplyvňujú fungovanie imunity a zvyšujú chorobnosť. Pre posilnenie imunity je preto veľmi dôležité dbať aj o svoje psychické zdravie.

Výživový doplnok Allegra DRINK :

  • Prispieva k normálnej psychickej činnosti.
  • Komfortný spôsob užívania vo forme chutného nápoja.
  • Unikátne patentované zloženie s glukózou a hydrolyzovanými bielkovinami s veľmi vysokým pomerom TRP/LNAA 1,42 pre rýchlu a vysokú biologickú dostupnosť L-tryptofánu pre mozog.
  • Vyvinuté na základe najnovších vedeckých štúdií.

Zloženie v 1 vrecku : L-tryptofán (400 mg), bielkovinový hydrolyzát (3,000 mg), glukóza (3000 mg), horčík (67 mg) a vitamín B6 (5 mg)

Dávkovanie : 1 vrecko rozpustené v 150 ml studenej vody 1x denne, vždy 1-2 hodiny pred spaním. Užívajte dlhodobo, účinok zvyčajne nastáva po 3-5 dňoch.
Možno striedavo kombinovať s prípravkom allegra COMFORT. Výživový doplnok allegra DRINK je úplne bezpečný a nenávykový a môže sa užívať dlhodobo aj bez prerušenia.

Balenie: 14 vreciek s instantnou zmesou

Máte zlú náladu ? Urobte si test nálady.

Pozrite si tiež pyramídu zlej nálady.

Viac o tom ako bojovať so zlou náladou a stresom sa dočítate tu. (stačí kliknúť na link)

Menu