Active Legs Strong – správna funkcia žíl a ciev

18,60 

Výživový doplnok Active Legs™ Strong s výťažkami z kôry francúzskej prímorskej borovice v kombinácii s extraktom z hroznových jadier a horčíkom, pomáha chrániť a posilňovať cievne steny a podporuje cirkuláciu krvi. Prispieva k normálnej funkcii žíl a pomáha znižovať pocit unavených a ťažkých nôh. 

Popis

Výživový doplnok Active Legs™ Strong pomáha posilňovať cievy, podporuje cirkuláciu krvi, normálnu funkciu žíl a pomáha znižovať pocit unavených a ťažkých nôh.

  • Kôra z francúzskej prímorskej borovice, extrakt z hroznových jadier a magnézium
  • Pomáha znižovať pocit unavených a ťažkých nôh
SPRÁVNA FUNKCIA ŽÍL A CIEV

Žily sú cievy, ktoré privádzajú krv do srdca. Správna funkcia ciev a žíl je dôležitá pre zachovanie komfortného a aktívneho životného štýlu. Active Legs™ Strong sú tablety s výťažkami z kôry francúzskej prímorskej borovice v kombinácii s extraktom z hroznových jadier a horčíkom. Výťažok z kôry francúzskej prímorskej borovice pomáha chrániť a posilňovať cievne steny a podporuje cirkuláciu krvi. Výťažok z hroznových jadier prispieva k normálnej funkcii žíl a pomáha znižovať pocit unavených a ťažkých nôh. Horčík prispieva k normálnej funkcii svalov a k normálnej funkcii nervového systému.

Odporúčaná denná dávka, upozornenia

Užívajte 1 tabletu denne, zapite pohárom vody. Pre optimálny účinok odporúčame užívať minimálne 1 mesiac. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Tehotné, dojčiace ženy a alergici by mali užívanie tohto prípravku konzultovať s lekárom. Nevhodné pre deti do 11 rokov. Neužívajte, ak je ochranný obal poškodený. Udržujte mimo dosahu malých detí.

✓ neobsahuje lepok

✓ neobsahuje mlieko a mliečnu bielkovinu

✓ vhodné pre vegánov

Balenie: 30 tabliet

Pozrite si katalóg všetkých produktov New Nordic

NN_Catalogue_SK_160x160_220607_summer2022_digital_page-0001